Nawigacja

 • WRZESIEŃ 2014

 •                                              

 • CZERWIEC 2014

  ZESPÓŁ PRZYRODNICZY

  REGULAMIN_KONKURSU_PRZYRODNICZEGO_NA_MISTRZA.doc

  RELACJA Z KONKURSU

   

  MAMY „ MISTRZA – PRZYRODNIKA” !!!

         13.06.2014r. odbył się finał I edycji Konkursu Przyrodniczego, którego celem było wyłonienie wśród uczniów klas I i II najlepszego przyrodnika. Regulamin konkursu oraz jego organizację zapewnił zespół nauczycieli uczących w naszej szkole przedmiotów przyrodniczych, czyli biologii, chemii, geografii i fizyki.  Do konkursu przystąpiło 18 osób, zainteresowanych przedmiotami przyrodniczymi, chcących sprawdzić swoją wiedzę  i umiejętności.

  Uczniowie walczyli o tytuł  najlepszego przyrodnika przez kilka tygodni, gdyż konkurs odbywał się w 3 etapach. Pierwsze dwa etapy polegały na rozwiązaniu testu składającego się z pytań zamkniętych i otwartych.

  Do finału dotarło 4 uczniów, którzy otrzymali największą ilość punktów. O tytuł „Mistrza – Przyrodnika” walczyli: Weronika Brusiło z klasy IIe, Kacper Miechowicz z klasy IIe, Aleksander Nowak z klasy II f oraz Tomasz Stelmach z klasy II f.

  W finale uczniowie zmagali się z pytaniami, w których w sposób praktyczny sprawdzali swoje umiejętności przyrodnicze.

  Uczniom wiernie kibicowali ich koledzy, pani Dyrektor oraz nauczyciele zespołu przyrodniczego.

  Nad poprawnością wykonywanych zadań czuwała komisja w składzie: p. K. Kędzia – Pukanty ( n-l chemii), p. K. Sirko ( n-l biologii), p. A. Kacała ( n-l geografii) oraz p. M. Zelek ( n-l fizyki).

  Po wcale niełatwych zmaganiach najwyższą ilość punktów zdobył Tomasz Stelmach uzyskując tym samym tytuł „ Mistrza – Przyrodnika”  Gimnazjum im. Henryka Brodatego     w Krośnie Odrzańskim. Wszyscy finaliści otrzymali pamiątkowe upominki i gromkie brawa !

  Gratulujemy Tomkowi i wszystkim wicemistrzom !!!     

  Głównym celem konkursu było zachęcenie uczniów do rozwijania swoich umiejętności przyrodniczych oraz do uczestnictwa w konkursach przedmiotowych w klasie III.

  Mamy nadzieję, że taka forma sprawdzania wiedzy i umiejętności spodoba się uczniom naszej szkoły i w następnym roku szkolnym doczekamy się II edycji Konkursu Przyrodniczego       „ Mistrz – Przyrodnik” Gimnazjum im. Henryka Brodatego w Krośnie Odrzańskim.  

  Załączamy regulamin konkursu dla zainteresowanych!

  przygotowała

  Małgorzata Jasiulewicz                 

         

                   

 • Szanowni Rodzice

  Informujemy, że z dniem 11.02.2008r. uruchomiliśmy w naszej szkole SYSTEM KONTROLI FREKWENCJI I POSTĘPÓW W NAUCE (dziennik w postaci strony internetowej). Serdecznie zapraszamy do korzystania z tego systemu. Jeżeli wpłacą Państwo 20zł (opłata za cały rok korzystania z systemu) w sekretariacie Gimnazjum, to otrzymają możliwość przeglądania informacji o Swoich dzieciach (nieobecność na lekcjach, aktualne oceny z przedmiotów ...) już od 11.02.2008r.

  Dodatkowe informacje na temat funkcjonowania "dziennika elektronicznego" znajdą Państwo pod adresem http://www.dziennik.librus.pl/informacje/rodzic

  Dyrektor Gimnazjum im. Henryka Brodatego w Krośnie Odrzańskim
 • Aktualizacja danych

  09.09.2014 Dane z programu Plan lekcji zostały zaktualizowane

Wiadomości

Kontakt

 • Gimnazjum w Krośnie Odrzańskim
  ul. Pułaskiego 3
 • 68 383 95 00

Galeria zdjęć